Mobilimi Ideal Për Shtëpi Në Plazh

Mobilimi Ideal Për Shtëpi Në Plazh

Mobilimi Ideal Për Shtëpi Në Plazh

Çfarë tjetër është më mirë për të sjellë komoditetin e relaksuar të një vendstrehimi buzë detit. Në shtëpinë tuaj sesa me mobilje të stilit të plazhit? Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar mobilje me temë plazhi për ambjentin tuaj të brendshëm. Mund të gjeni shumë frymëzim në stilin komod të plazhit.

Mobilje dhe ngjyra Beachy për Dhomat e Ndenjes

Nëse ju pëlqen pamja e detit. Pse të mos i vendosni të njëjtat ngjyra në mobiljet e shtëpisë tuaj në plazh?
Ngjallni imazhe të brigjeve me rërë dhe drurë të humbur me mobilie në ngjyrë rëre. Që kanalizojnë një stil të relaksuar.
Më pas sillni ngjyrat e oqeanit duke i lyer muret tuaja me një nuancë ujore dhe duke shtuar thekse blu. Si p.sh. një qilim ose jastëkë. Shtoni një llambë me bazë xhami për t’ju kujtuar juve dhe mysafirëve tuaj xhamin e bukur të detit.

Arredimi i shtëpive në plazh krijon një stil tërheqës!

Mund të shfrytëzoni sa më shumë hapësirën e disponueshme të gjumit në një shtëpi plazhi duke vendosur dy krevate dyshe në një dhomë. Dhe ju mund të krijoni një pamje plazhi pa qenë e tepërt duke sjellë nuanca të ndryshme të blusë. Nëse dëshironi ta bëni atë më detar, thjesht dekorojeni me guaska ose vepra arti, ose merrni parasysh mënyra të tjera për një stil më bregdetar.

Mobilimi Ideal Për Shtëpi Në Plazh

Ngjyra me theks plazhi në dhomën e ndenjes Mobilimi Ideal Për Shtëpi Në Plazh

Kombinimi i një qilimi dhe divani neutral me thekse ujore është një mënyrë e shkëlqyer. Për të ndriçuar shtëpinë tuaj në plazh pa e tepruar. Dizajni i plazhit shfaqet kur i bëni mobiljet pika qendrore. Kjo do të thotë të lini tavolinën e ngrënies, shtratin ose divanin të dominojnë një hapësirë ​​me disa aksesorë të zgjedhur.

Mobilje në stilin e plazhit do të thotë relaks me ngjyra qetësuese, si një divan i butë i bardhë ku mund të relaksoheni.
Tavolinat e kafesë dhe tavolinat fundore me dru të bardhë ose natyral, si tavolina e koktejit Bluffton Bunching. Përcjellin një stil qetësues me fleksibilitet të lehtë.

Për më shumë frymëzim, kontaktoni ekspertët tanë.

Ata janë të lumtur të flasin me ju për t’ju ndihmuar të zgjidhni komodinën e duhur për dhomën tuaj dhe stilin tuaj të jetesës.

Kërkoni një konsultim falas për dizajnin, qoftë personalisht, në internet ose me telefon.

Artikuj të tjerë