Dhoma për vajza

Dhoma për vajza

Dhoma për vajza

Ero Mobileri

Si të zgjidhni dhomën e vajzës suaj?

Si ta bëni më tërheqëse dhomën e vajzës suaj?

Dhoma për vajza

Kur jeni duke dekoruar dhomën e një vajze adoleshente, gjëja më e rëndësishme që duhet të mbani mend është se duhet ta bëni atë të duket si një banesë princeshe.

Dizajne shumëngjyrëshe Dhoma për vajza

Çdo vajzë dëshiron dhomë me dizajne shumëngjyrëshe dhe stil të relaksuar.

Përdorni këto ide kreative për frymëzim për dhomën e vajzës suaj.

Filloni me një dhomë të bukur

Lloji i dhomës që mund të shihni të shijojë adoleshentin tuaj të ardhshëm – dhe më pas përqendrohuni në prezantimin e elementit kryesor të argëtimit. Dhoma për vajza

Shtoni një prekje të çuditshme me pika ose një mur me theks të shkëlqyeshëm dhe ndërtoni pasionet e vajzës suaj. Nëse ajo është një adhuruese e librave, mendoni të krijoni një kënd komod leximi. Prima balerina? Po në lidhje me pasionin e saj të kërcimit? Nuk duhet shumë për t’i realizuar ëndrrat e vajzës suaj të vogël dhe gjithmonë mund t’i përditësoni këto elemente ndërsa ajo rritet.

Keni nevojë për pak frymëzim? Dhoma për vajza

Këto  ide argëtuese dhe kreative për dhoma gjumi për vajza do t’ju ndihmojnë ta bëni hapësirën e vajzës tuaj po aq të veçantë sa ajo është.

Dhoma për vajza

 

Jepini divës suaj të vogël një vend për të vendosur gjërat e saj duke rikrijuar këtë zonë të adhurueshme të lojës së kostumeve të krijuar nga Ero Mobileri.

Me një dollap elegant kostumesh dhe skenë me perde. E kompletuar me ndenjëse për një publik adhurues – kjo e thjeshtë është ëndrra e një vajze të vogël e realizuar.

Po kërkoni një mënyrë të lirë dhe të lehtë për ta vënë vajzën tuaj të vogël në qendër të vëmendjes? Dhoma për vajza

Në vend që të shpenzoni para për pajisje të shtrenjta perde. Merrni një shufër dushi të lakuar dhe provoni ta montoni direkt në mur.

Dëshironi ta inkurajoni vajzën tuaj të lexojë? Pse të mos krijoni një hapësirë ​​tërheqëse ku ajo mund të përkulet dhe të humbasë në librin e saj të preferuar?

Një tendë e thjeshtë e mobiluar me jastëkë të rehatshëm krijon një kënd të vogël komod në dhomën e kësaj vajze rozë me pluhur. Projektuar nga Ero Mobileri.

Tek ne do të gjeni gjithcka që iu nevojitet për arredimin e shtëpisëtuaj!

Artikuj të tjerë