Dhoma për Fëmijë

Dhoma për Fëmijë

Dhoma për Fëmijë

Ero Mobileri

Si të porositni dhomën për fëmijët tuaj?

Dhoma për Fëmijë

Ide të ndryshme Dhoma për Fëmijë

Dekorimi i dhomës së gjumit të një fëmije nuk shihet shpesh si prioritet, por mund të jetë një nga projektet më argëtuese kur dekoroni brendësinë tuaj. Jo vetëm që mund të krijoni një hapësirë ​​argëtuese për fëmijën tuaj për të fjetur dhe për të luajtur, por gjithashtu mund ta lini të egër edhe imagjinatën tuaj…

Vendosja e skenës për një mjedis argëtues dhe relaksues për fëmijët tuaj kërkon pak planifikim përpara dhe shumë imagjinatë. Para së gjithash mendoni për zgjedhjen e ngjyrave me mençuri, ngjyra e preferuar e të voglit tuaj mund të jetë jeshile neoni sot, por mund të mos jetë javën tjetër. Prandaj, përpiquni të gjeni një gamë ngjyrash komprometuese, versionet më të lehta të një ngjyre të preferuar ose muret e bardha me thekse ngjyrash të ndryshuara lehtësisht në formën e jastëkëve dhe fotografive mund të jenë opsioni më i thjeshtë.

Dhoma për FëmijëNe kemi dhoma të shkëlqyera për fëmijë që thjesht mund t’ju kthejnë në një prind të lezetshëm. Dhoma për Fëmijë

Ne jemi këtu me gjithë frymëzimin për t’ju dhënë notat më të larta në dizajnin e dhomës së fëmijëve. Merrni ngjyrat argëtuese, gjeni stilet më të reja, zhvilloni një sy për dekorimin e të rinjve dhe dhoma e gjumit e fëmijëve tuaj do të jene shumë te lezetshme .

Frymëzohuni nga gjërat e preferuara të fëmijës suaj, madje edhe nga kujtimet nga fëmijëria juaj. Mund të jetë një libër ose film i preferuar. Apo edhe një vend i veçantë, të kesh një temë është një mënyrë e shkëlqyer për ta mbajtur skemën e dhomës rrjedhëse dhe mund ta bëjë atë shumë më të këndshme dhe personale në stil. A ju pëlqeu ndërtimi i strofullave kur ishit të vegjël? Krijoni hapësirën e tyre për të shpëtuar me një tipi të mbushur me batanije dhe jastëkë simpatikë. Do të jetë vendi i përsosur për t’u ulur dhe lexuar së bashku para gjumit.

Argëtohuni me detaje të papritura Dhoma për Fëmijë

Të tilla si një llambë çuditëse ose drita nate dhe përfundoni dhomën me një qilim lozonjar dhe aksesorë të lezetshëm.

Stolitë e çuditshme dhe të mrekullueshme dhe krijesat e punuara me dorë përkëdhelëse janë perfekte për adhuruesit e kafshëve. Ndërsa adhuruesit e njëbrirëshit do të kënaqen me tapetin e dyshemesë dhe batanijet fantastike dhe lodrat e buta. Çfarëdo që i vogli juaj të dojë për momentin. Diçka për çdo mini aventurier.

Tek ne do të gjeni gjithçka qe ju nevojitet për arredimin e shtëpisë tuaj!

Artikuj të tjerë