Dhoma për djem

Dhoma për djem

Dhoma për djem

Ero Mobileri

Mobilim dhomash për djem.

Ide të ndryshme dhomash për djem.

Idetë do t’i kënaqin të gjithë në shtëpinë tuaj 

Meqenëse ndoshta nuk dëshironi t’i kaloni pesë vitet e ardhshme duke debatuar me djalin tuaj për dhomën e tij të gjumit, do të këshilloheni të krijoni një skemë ngjyrash dhe stili që të dy ndiheni mirë për të. Dhe jo, nuk duhet të jenë të gjitha nuancat e blusë dhe kamionët zjarrfikës. Nga ato qetësuese dhe neutrale deri te ato të panevojshme dhe të guximshme, idetë do t’i kënaqin të gjithë në shtëpinë tuaj – vëmë bast se edhe vajza juaj do t’i pëlqejë këto ide dekorimi.

Dhoma për djem

Po mendoni se ku të filloni? Dhoma për djem

Mënyra më e mirë për të krijuar një dhomë që djali juaj i vogël do të pëlqejë është të bazoheni tek pasionet e tij. Filloni me gjërat që ai pëlqen, shtoni një dozë të shëndetshme argëtimi dhe lini shumë hapësirë ​​për t’u rritur.

Dhoma për djem

E përkryer për djalin aksionar Dhoma për djem

Kjo hapësirë ​​e mbushur me papafingo, e projektuar nga Ero Mobileri. Është e përkryer për djalin aksionar, i cili thjesht nuk mund të qëndrojë i qetë!

Ka një lëkundje, një litar ngjitjeje dhe një shkallë litari që çon në një shtrat të varur. Një tavolinë e fortë prej druri me një kornizë rrjete mbështetëse dyfishohet si një gol futbolli. Dhe karriget e rehatshme me çanta fasule ofrojnë ndenjëse shtesë që mund të largohen lehtësisht nga rruga kur fillon loja.

Çdo superhero duhet të ketë dhomën e tij Dhoma për djem

Ky kryqtar i ri i kalon netët duke u shijuar në shkëlqimin e Metropolit të tij personal. Peizazhi i qytetit i ndërtuar me zgjuarsi, përmban ndriçim të butë prapa. Duke i dhënë jetë qytetit të siluetuar me një lëvizje të lehtë të çelësit. Me Ero Mobileri gjithcka duket me bukur.

Tek ne do të gjeni gjithçka që iu nevojitet për arredimin e shtëpisë tuaj!

Artikuj të tjerë